Новини УСВТГ

все найважливіше

Засідання Наглядової ради

У вівторок, 30 липня, під головуванням Мікловша Товта у малому залі Закарпатської обласної ради відбулося засідання Наглядової ради за участю Олександра Ледиди, Василя Худинця, Івана

Савко та Мирослава Білецького. Також на це засідання були запрошені: голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, його перший заступник ‒ Йосип Борто та заступник – Петро Грицик,  голова постійної комісії з питань бюджету – Василь Кошеля.

Під час засідання першим було розглянуто питання про результати діяльності Управління спільною власністю Закарпатської обласної ради за звітний період: 2018 рік та І півріччя 2019 року. Основні показники діяльності Управління спільною власністю Закарпатської обласної ради за цей період були презентовані начальником Управління Юлією Малик та обговорені присутніми на засіданні депутатами і посадовими особами Закарпатської обласної ради. Ознайомитися зі звітом можна на сайті у відповідному розділі.   

За результатами розгляду цього питання Наглядовою радою було прийнято рішення визнати результати діяльності Управління спільною власністю Закарпатської обласної ради за звітний період – задовільними, а сам звіт – направити Закарпатській обласній раді із відповідним проектом рішення для розгляду та затвердження під час чергової сесії.

 

usvthBottom.png
Управління спільної власності територіальних громад
Закарпатської обласної ради

Інформація

вулиця Юрія Гойди, 8, м. Ужгород, 88008
+38 0312 615475
info@usvth.uz.ua

© Copyright 2024 USKV. Всі права застережено.

Пошук