Оголошення

УСВТГ

Аукціон щодо оренди

На виконання приписів чинного законодавства щодо оренди державного та комунального майна, Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради 29.01.2021 на електронній платформі https://zakupki.prom.ua/ було розміщено оголошення про намір передачі в оренду на аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а саме: вбудоване нежитлове приміщення площею 16,0 кв.м. на 5 поверсі 7-поверхової будівлі Управління ЖКГ Закарпатської обласної ради, яке знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, площа Шандора Петефі, 14.

Технічний стан потенційного об’єкта оренди задовільний: проведено косметичну побілку (стіни жовтого кольору з нанесеним рельєфом), покриття підлоги -лінолеум, наявні - 4 розетки, одна батарея, металопластикове вікно, двері дерев'яні. Інженерні мережі-електропостачання, водопостачання та вбиральня на поверсі, опалення - індивідуальна котельня в будівлі.

Потужність електромережі на будівлю – 45 кВт.

Будівля, в якій розміщено потенційний об’єкт оренди, знаходиться в центрі міста в 5-ти хвилинах від Лівобережної та Правобережної Набережної. Поруч з будівлею розташовано багато торгових закладів, банківська установа, драмтеатр, школи та парк відпочинку. ЇЇ місцезнаходження насичене транспортними та людськими потоками. Район відзначається гарною архітектурою міста. Стан під'їзних шляхів задовільний.

Цільове призначення щодо використання потенційного об'єкта оренди - розміщення офісного службового приміщення.

Пропонований строк оренди  2 роки 11 місяців

Дата проведення аукціону – 18.02.2021

Стартова орендна плата – 1 718,64 грн (без ПДВ)

Гарантійний внесок -  1 681,60 грн.

Кількість кроків для зниження вартості - 2

Ознайомитися з детальними характеристиками лоту та умовами оренди можна за посиланням https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/UA-PS-2021-01-29-000017-3

usvthBottom.png
Управління спільної власності територіальних громад
Закарпатської обласної ради

Інформація

площа Шандора Петефі, 14, м. Ужгород, 88008
+38 0312 615475
info@usvth.uz.ua
© Copyright 2021 USKV. Всі права застережено.

Пошук