Оголошення

УСВТГ

Аукціон щодо оренди

На виконання приписів чинного законодавства щодо оренди державного та комунального майна, Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради 23.02.2021 на електронній платформі

https://zakupki.prom.ua/ було розміщено оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем, стосовно вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 82,1 кв.м. на третьому поверсі будівлі за адресою: Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Загорська, 2, що наразі використовується з метою розміщення офісних приміщень. Технічний стан об'єкта оренди добрий, наявні інженерні мережі - електропостачання, водопостачання та вбиральня на поверсі, опалення-індивідуальна котельня в будівлі. Потужність електромережі на будівлю – 8 кВт.

Поруч із будівлею, у якій розміщено об'єкт оренди, знаходяться: житлові будинки та багатоповерхівки, магазини, ринок, садочок, автобусна зупинка, тощо. В 10 хвилинах від будівлі знаходиться Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області, Закарпатський окружний адміністративний суд, Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Стан під'їзних шляхів задовільний.

Чинний договір оренди за № б/н від 01.06.2018, який закінчується 30.04.2021, було укладено між Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради, як Орендодавцем/Балансоутримувачем, місце знаходження якого Закарпатська область, м.Ужгород, пл.Ш.Петефі,14, та Обласним «Фондом інвестування об'єктів соціальної сфери та промисловості», як Орендарем, строком на 2 роки 11 місяців з 01.06.2018.

Чинний орендар, Обласним «Фондом інвестування об'єктів соціальної сфери та промисловості», має переважне право на продовження договору оренди в такому аукціоні, яке реалізується шляхом участі чинного орендаря в аукціоні та у разі, якщо такий зробив закриту цінову пропозицію, яка є не меншою, ніж розмір стартової орендної плати.

Запропоноване цільове призначення щодо використання об'єкта оренди - розміщення офісних приміщень.

Пропонований строк оренди 2 роки і 11 місяців.

Дата проведення аукціону – 16.03 2021

Стартова орендна плата –  8 925,91 гривень (без ПДВ)

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється щомісячно в порядку, визначеному чинним законодавством (20% ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для чинного орендаря - 4 462,96 гривень.

Розмір гарантійного внеску для учасників аукціону, крім чинного орендаря - 17 851,82 гривень.

Сума компенсації витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки – 118,75 гривень.

Ознайомитись із характеристиками лоту та умовами оренди можна за посиланням https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/UA-PS-2021-02-23-000093-3

usvthBottom.png
Управління спільної власності територіальних громад
Закарпатської обласної ради

Інформація

площа Шандора Петефі, 14, м. Ужгород, 88008
+38 0312 615475
info@usvth.uz.ua
© Copyright 2021 USKV. Всі права застережено.

Пошук