Оголошення

УСВТГ

Аукціон щодо оренди

На виконання приписів чинного законодавства щодо оренди державного та комунального майна, Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради 29.03.2021 на електронній платформі

https://zakupki.prom.ua/ було розміщено оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем, стосовно бетонного майданчика площею 9,5кв.м. та димової труби котельні діаметром 500 мм, висотою 25 м за адресою: Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Капітульна, 33а, що наразі використовується з метою розміщення телекомунікаційного обладнання. Технічний стан - задовільний (придатний для використання за запропонованим цільовим призначенням), наявні інженерні мережі-електропостачання (окремий кабель від фідера на юридичному факультеті). Потужність електромережі на будівлю – 10 кВт.

Потенційний Об’єкт оренди, знаходиться на території розташування Комунального закладу «Закарпатський музей народної архітектури та побут» Закарпатської обласної ради - Балансоутримувача. Поруч знаходиться Ужгородський замок, юридичний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Ужгородський греко-католицький Кафедральний собор, багато будинків із старовинною архітектурою. Стан під'їзних шляхів задовільний.

Чинний Договір оренди №11/06.2-16 від 01.09.2015, який закінчується 30.06.2021, було укладено між Комунальною установою "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради, як Орендодавцем, та ПрАТ "ВФ Україна", як Орендарем, строком на 2 роки 11 місяців з 01.09.2015. Чинний орендар, ПрАТ "ВФ Україна", має переважне право на продовження договору оренди в такому аукціоні, яке реалізується шляхом участі чинного орендаря в аукціоні та у разі, якщо останній зробив закриту цінову пропозицію, яка є не меншою, ніж розмір стартової орендної плати.

Запропоноване цільове призначення щодо використання об'єкта оренди - розміщення операторів телекомунікацій, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв’язку, розміщення операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги з доступу до мережі Інтернет, розміщення телекомунікаційного обладнання.

Пропонований строк оренди 5 років.

Дата проведення аукціону – 20.04 2021

Стартова орендна плата – 7 873,10 гривень (без ПДВ)

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється щомісячно в порядку, визначеному чинним законодавством (20% ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для чинного орендаря - 3 936,55 гривень.

Розмір гарантійного внеску для учасників аукціону, крім чинного орендаря - 31 492,40 гривень.

Ознайомитись із характеристиками лоту та умовами оренди можна за посиланням https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/UA-PS-2021-03-29-000041-2

usvthBottom.png
Управління спільної власності територіальних громад
Закарпатської обласної ради

Інформація

вулиця Юрія Гойди, 8, м. Ужгород, 88008
+38 0312 615475
info@usvth.uz.ua

© Copyright 2024 USKV. Всі права застережено.

Пошук