Оголошення

УСВТГ

Оголошення про проведення відкритих торгів

        Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі Розробка проектно-кошторисної документації

“Реконструкція будівлі Комунального некомерційного підприємства „Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака”, розташованої за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 22 В під відділення перинатології, акушерства та гінекології” (ДК 021:2015: 71322000-1 — Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва), ідентифікаційний номер в електронній системі закупівель: UA-2021-07-06-001515-c, на очікувану вартість – 9 700 000,00 грн.

 

Оголошення про проведення відкритих торгів

 1. Найменування: Комунальне підприємство Закарпатської обласної ради “Будкомплектторг”.
 2. Місце знаходження: 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Насипна, 46/1.
 3. Код ЄДРПОУ: 30015189
 4. Категорія: відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України №922-VIII “Про публічні закупівлі” (далі- Закон) в редакції від 19.04.2020р.
 5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Розробка проектно-кошторисної документації ”Реконструкція будівлі Комунального некомерційного підприємства „Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака”, розташованої за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 22 В під відділення перинатології, акушерства та гінекології“ (ДК 021:2015: 71322000-1 — Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва).
 6. Дата оголошення: 06 липня 2021 року.
 7. Процедура закупівлі: Відкриті торги.
 8. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-06-001515-c
 9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням.
 10. Строк надання послуг/виконання робіт: до 01.05.2022 року.
 11. Очікувана вартість предмета закупівлі: 9 700 000,00 грн.

 

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі:

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам)), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля. Учаснику необхідно надати лист гарантію, щодо дотримання заходів із захисту довкілля з викладенням в ньому відповідних заходів по захисту довкілля передбачених по предмету закупівлі. 

Обсяг виконання робіт: детальний перелік та обсяг робіт зазначено у завданні на проектування.

Ціна тендерної пропозиції повинна:

- бути визначена на момент подання тендерної пропозиції;

- включати  витрати на:

а) сплату усіх податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України;

б) вартість товарів і послуг, необхідних для виконання закупівлі, відповідно до їх переліку і вимог до них, що можуть бути приведені у Специфікаціях.

Розрахунок ціни тендерної пропозиції (договірної ціни) Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції за формою договірної ціни, визначеної згідно з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», складу та обсягів робіт, передбачених технічним завданням.

До ціни тендерної пропозиції мають бути додані підтверджуючі розрахунки (обґрунтування) за статтями витрат договірної ціни у відповідності до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013.

До складу цієї ціни Учасник включає прямі, загальновиробничі та інші втрати, кошти на покриття адміністративних витрат, кошти на покриття ризиків у випадках, передбачених з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, кошти на сплату податків, збори, обов’язкові платежі.

З метою підтвердження відповідності якості робіт (надання послуг) Учасник у складі тендерної пропозиції має надати сертифікат на систему управління якістю Учасника ДСТУ ISO 9001:2015,  який підтверджує, що система управління якістю Учасника стосовно виконання  робіт (надання послуг) в наступних сферах діяльності: інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування; обстеження, технічний аудит будівль та споруд; розроблення проектної документації та/або розробка комплексної проектно-кошторисної документації об’єктів цивільного будівництва та інженерних мереж відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (сертифікат має бути чинним; виданим органом з сертифікації (органом з оцінки відповідності), який акредитований в установленому порядку (НААУ) та сфера акредитації якого містить будівництво – на підтвердження надати сферу акредитації ОС (ООВ), завірену Національним агентством з акредитації України).

Учасником також надається у складі тендерної пропозиції копія звіту про аудит або інший документ, що підтверджує проведення аудиту, складеного органом стандартизації, метрології та сертифікації або іншим акредитованим органом по сертифікації (якщо дата реєстрації сертифікату ISO 9001:2015 не пізніше, ніж один рік від дати складання звіту), або копія звіту про наглядовий аудит/технічний нагляд або інший документ, що підтверджує проведення аудиту, дата затвердження якого в органах стандартизації, метрології та сертифікації або іншому акредитованому органі - не пізніше ніж за один рік від дати розкриття тендерних пропозицій (якщо дата реєстрації сертифікату ISO 9001:2015 пізніше ніж один рік від дати складання звіту).

З метою підбору оптимальних та якісних основних матеріалів, Учасник у складі пропозиції надає документи які підтверджують право власності або копію договору на надання послуг випробувальної  лабораторії, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 та компетентна проводити вимірювання наступних об’єктів (мінімальний обов’язковий перелік): цемент, розчини будівельні, суміші бетонні, бетонн (на підтвердження, у складі пропозиції, надати копію діючого свідоцтва  про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 зі сферою об’єктів вимірювань). Послуги  лабораторії мають відповідати вимогам:

- Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд, затвердженого постановою КМУ від 20.12.2006 року №1764;

- ДСТУ-Н Б А.1.1-83:2008 «Настанова. Керівний документ В щодо визначення контролю виробництва на підприємстві в технічних умовах на будівельні вироби»;

- ДСТУ Б А.1.2-1:2007 «Система ліцензування та сертифікації у будівництві. Оцінювання відповідності у будівництві згідно з Технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд. Основні положення». На підтвердження відповідності лабораторії вищезазначеним вимогам, у складі пропозиції надати копію діючого сертифікату відповідності виданого уповноваженим органом оцінки відповідності будівельних матеріалів виробів будівель і споруд з усіма додатками. Додатково, у складі пропозиції надається лист від лабораторії, адресований  Замовнику, в якому лабораторія підтверджує можливість виконання надання послуг щодо основних матеріалів, із зазначенням назви процедури та її ідентифікатора на веб-порталі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель.

Невідповідність тендерної пропозиції Учасника - умовам завдання на проектування (Додаток 4 до Документації), розцінюється як невідповідність пропозиції умовам тендерної документації.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі: 9 700 000,00 грн. (відповідно до положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275).

usvthBottom.png
Управління спільної власності територіальних громад
Закарпатської обласної ради

Інформація

вулиця Юрія Гойди, 8, м. Ужгород, 88008
+38 0312 615475
info@usvth.uz.ua

© Copyright 2024 USKV. Всі права застережено.

Пошук